Buzi, buzi daj…

Spękane i suche usta to zmora wielu osób. Czasem zdarza się, że usta są tylko delikatnie przesuszone, czasem jednak są spękane do tego stopnia, że uniemożliwiają normalne funkcjonowanie – jedzenie, rozmowę czy śmiech. Jest to nie tylko bardzo niewygodne ale również i mało estetyczne. Zupełnie inaczej patrzy się na osobę z normalnymi, zdrowymi i miękkimi ustami, a inaczej na człowieka, którego usta pokrywają rany, co powoduje wykrzywianie ich w grymasie bólu (ponieważ ból jest to okropny).

aga kowalNajlepszym rozwiązaniem jest zapobieganie i nie dopuszczanie do tak zaawansowanego stadium uszkodzenia ust. W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w pomadkę ochronną, która dzięki zawartości witamin odżywi usta, nada im zdrowy wygląd i bardzo pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie. Jeśli zaś wargi zaczną pokrywać drobne, bolące ranki, należy bezzwłocznie użyć pomadki i powtarzać tę czynność jak tylko poczujemy nieprzyjemną suchość ust i ich pieczenie. Powinien być to dla nas znak, ze nasze usta wysyłają do nas sygnał SOS i powinniśmy jak najszybciej i bez zbędnego wahania udzielić im pomocy.

Aby zaopatrzyć się w dobrej jakości pomadkę, najlepiej jest przejrzeć ofertę dostępną w katalogu Oriflame. jeśli tam  nie uda się znaleźć żadnego produktu, który odpowiadałby naszym wymaganiom warto zajrzeć do sklepu internetowego Oriflame, tam oferta na pewno będzie bardziej rozbudowana i każdy z całą pewnością znajdzie produkt, który w pełni zaspokoi nasze wymagania. Aby osiągnąć pełnię szczęścia warto dokonać rejestracji na stronie – www.klub-konsultantek.pl/oriflame i wtedy nie dość, ze będziemy mogli zamawiać kosmetyki z najpełniejszej oferty, to jeszcze na wybrane produkty otrzymamy rabat taki jakim cieszy się każdy klient sklepu Oriflame.