Rekrutacja? To proste!

Firma Oriflame jest na rynkach Europy już dość długi czas. Nic więc dziwnego, że wiele osób o firmie słyszało, a znakomita większość używała kosmetyków oriflame dłuższy bądź krótszy czas. Niektórzy kontynuują swoją przygodę z Oriflame jedynie w postaci epizodów zakupowych jedynie przed świętami np tutaj: www.agnieszkakowal.pl, urodzinami bądź imieninami kogoś z rodziny lub znajomych. Inni zaś mają swoje ulubione kosmetyki od dłuższego czasu i nie wyobrażają sobie normalnego funkcjonowania bez zapasu ulubionego kremu, tuszu, pomadki czy perfum. Dlatego tez postanawiają zrobić przełomowy krok i zarejestrować się na dedykowanej do tego stronie www

Tą grupę osób zaś podzielić można na trzy podgrupy. Członkami pierwszej są osoby, które po rejestracji robią zakupy tylko dla siebie, mają zniżkę taką jak konsultanci. Oszczędzają, ale nie zarabiają na kosmetykach. Do drugiej podgrupy zaliczają się osoby, które zostaja konsultan6tami. To znaczy – zamawiają kosmetyki dla siebie i dla innych. Sprzedając je – zarabiają pieniądze.

Trzecia podgrupa, to osoby, które nie ograniczają się jedynie do sprzedaży kosmetyków. Te osoby tworzą swoja własną grupę poprzez zapisywanie innych do firmy Oriflame. Potem osoby, które owa osoba zapisała, zapisują następne, i tak dalej. W ten sposób tworzy się własna grupę, która (o ile dobrze funkcjonuje) z czasem przynosi coraz wieksze zyski, a nakład zainwestowany w rozwój, prawidłowe działanie własnej grupy i ciągły jej progres zwraca się z nawiązką.

Istnieje jednak mylne przekonanie, ze rekrutacja nowych konsultantów Oriflame, to żmudna praca nie przynosząca większych efektów. Nic bardziej mylnego. Ciągły kontakt z nowymi ludźmi pozwala na własny rozwój i wypracowanie w sobie obowiązkowości i umiejętności znaleziena z każdym wspólnego języka, ponieważ doskonale znane jest stwierdzenie, że każdy z nas jest inny.

O rejestracji możesz przeczytać na tej stronie: https://klub-konsultantek.pl/rejestracja-oriflame