Zakupy z głową jak zawsze

Opublikowane przez dona w dniu

Dla kobiet zakupy to rodzaj terapii. Spacerowanie między wieszakami pełnymi odzień, czy półkami wszelkiego typu kosmetyków to dla pawie wszystkich dziewczyn prawdziwy wymarzone popołudnie.

W czasie zakupów pozbywamy się stresów nagromadzonych oraz regenerujemy się. Nieszczęśliwie bardzo często nasza eskapada po sklepach i drogeriach kończy się frustracją lub nawet poczuciem odpowiedzialności. Aby tak się nie stało właściwym jest myśleć o paru rzeczach.

Rozpoczynając zakupy skierujmy swe kroki w kierunku tego, po co faktycznie przyszliśmy. W taki przyziemny sposób nie spotkamy czyhających pokus jakimi mogą stać się różne wyprzedaże i obniżki cen, które zazwyczaj zakończone są kupnem wielu zbędnych towarów. Drugim krokiem, który powinien nas ustrzec przed niechcianym kupnem jest nie paść ofiarą manipulacji, czyli stronić od hostessy. Taka elokwentna i ładnie wyglądająca dziewczyna czasami potrafi sprzedać nam naprawdę wszystko, bo przecież nie potrafimy odmówić. A pamiętajmy, że to oczywiście jedynie biznes, moja koleżanka pracowała w Sukces Agencja Hostess Warszawa i mówiła mi o szczególnie atrakcyjnych premiach od każdej transakcji w sklepie.
Jednakże gdy te wskazówki na nic się nie zdały i zakupiliśmy coś co raczej nie będzie potrzebne musimy zadać sobie 2 proste pytania, czy potrzebujemy tego? i co się stanie w sytuacji gdy nie wezmę tego produktu? Starczy tylko odpowiedzieć szczerze. W przypadku gdy te kilka instrukcji nie posłużyło i jednak nabyłyście parę niepotrzebnych gadżetów mamy możliwość zwrócenia tychże z powrotem do sklepu, w którym je kupiliśmy. Prawo daje nam dziesięć dni na zerwanie transakcji, trzeba pamiętać, że to co kupiliśmy koniecznie musi być w stanie nienaruszonym.

Kategorie: Bez kategorii